Genel

Hollywood’un sansasyon yaratan dedikoduları!

Ünlü de olsan kalbin kırılıyor. Justin, Taylor, Harry ve daha niceleri sevdikleri ünlüler tarafından reddedilerek aşk acısı çekmiş. İşte kalbi kırık ünlüler…

niall horan katy perry
Niall Horan – Katy Perry

NIALL HORAN
Reddedildiği kişi:
Katy Perry

Birkaç yıl önce Katy ve Niall’ın ilişki yaşadıklarına dair dedikodular yayılmıştı. Ancak şimdi öğreniyoruz ki ortada karşılıksız bir aşk varmış. Katy, şarkıcının ona karşı ilgisini fark etmiş. Niall’ın onun numarasını almaya çalıştığını ve hafiften flört ettiğini söylüyor. Ancak Katy, genç şarkıcıya bakıcılık edeceğini çünkü annesi gibi olduğunu itiraf ediyor. Bu açıklamalar Niall’ın kalbini kırmış olacak ki Katy’nin ondan 55 yaş büyükmüş gibi konuştuğunu ve aralarında o kadar da yaş farklı olmadığını belirterek itiraz ediyor.

Justin Bieber – Jennifer Lawrence ve Rihanna

JUSTIN BIEBER
Reddedildiği kişi:
Jennifer Lawrence ve Rihanna

2015 yılı Justin için kötü bir yıl olmuş. Çünkü hayranı olduğu iki isim tarafından reddedilmiş. Justin o yıl röportajlarda Jennifer’a karşı duygularını açıkça belirtiyor ve onun tatlı olduğunu söylüyordu. Ancak oyuncu, net bir şekilde Justin’e “Hayır” demiş. Şarkıcının bir başka kalbini kıran ünlü de Rihanna’ymış. Justin tüm cesaretini toplayıp şarkıcıya çıkma teklifinde bulunmuş ve Rihanna’da çok küçük olduğu için teklifi geri çevirmiş.

HARRY STYLE
Reddedildiği kişi: Lindsay Lohan

Harry’nin arkadaşları onu ve Lindsay’i tanıştırmak için çok uğraşmışlar. İkili bir otelde karşılaşmış ve Lindsay’nin söylediğine göre Harry takıl elbise içinde çok yakışıklıymış. Ancak konuşma daha fazla uzamamış çünkü güzel yıldızın çok uykusu olduğundan uyumaya gitmiş. Harry’de öyle arkasından bakakalmış.

TAYLOR SWIFT
Reddedildiği kişi: Bradley Cooper

Taylor’ın erkek arkadaş listesi bir hayli uzun. Şarkıcı bu listeye Bradley’i de eklemeyi kafasına koymuş. Oyuncu, Zoe Saldana’dan ayrıldıktan sonra Taylor onunla tanışmak için çok uğraşmış. Hatta araya oyuncunun kankası Jennifer Lawrence’ı da sokmuş. Ancak Bradley, Taylor ondan çok genç olduğu ve yaşıtlarıyla çıkmak istediğinden teklifi reddetmiş.

Julianne Hough Daniel Radcliffe
Julianne Hough – Daniel Radcliffe

JULIANNE HOUGH
Reddedildiği kişi: Daniel Radcliffe

Dansçı ve oyuncu Julianne’in “Harry Potter ve Felsefe Taşı”nda oynadığını biliyor musunuz? Güzel oyuncu çok kısa görünse de, Harry’i canlandıran Daniel’a karşı büyük duygular beslemiş. Sevililer Günü’nde çikolatayla birlikte bir aşk notu göndermiş ve hiç cevap alamamış. Şimdi bu yaptığından çok utanıyormuş ve Daniel’ı etkinliklerde gördüğü zaman yolunu değiştiriyormuş. Acaba Daniel bu olayı hatırlıyor mu?

EMMA WATSON
Reddedildiği kişi: Tom Felton

Emma’nın, eski rol arkadaşı Tom’a karşı duyguları olduğunu duymayan kalmadı. İlk “Harry Potter” filmi çekimleri sırasında, sete geldiğinde ilk iş Tom’un o gün sette olup olmayacağını öğrenmek oluyormuş. Ancak Tom çevresindekilere Emma’yı kız kardeşi gibi gördüğünü söyleyince Emma’nın kalbi parçalanmış. Bu olay hala güzel oyuncunun kalbini sızlatıyormuş. Şimdi çok yakın arkadaş olan ikilinin sık sık sevgili olduğu söyleniyor. Belki Tom, Emma’nın kalbini kırdığı gibi onarabilir.

Binlerce hayranı, defalarca indirilen şarkıları ya da filmleri de olsa da onlar da reddediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir